Kaiserova '200' izolovaná elektrická udírna

Produkt Kaiserova '200' izolovaná elektrická udírna z kategorie udírny od výrobce KAISER najdete na Drevene-darky.cz za 29050 Kč. Celý popis 29050 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Kapacita udírny

Kaiserova 200' je fortelná mašina z mojí nabídky. Nalifrujete do ní 100 klobás, 50 ryb, nebo 35 kg masnýho i nemasnýho proviantu. Udit můžete i sýry, zeleninu nebo třeba sůl. Mrkněte na moje tipyrecepty a nechte se inspirovat!

Design udírny

Kaiserova 200' má kompletně přepracovanou a zdokonalenou konstrukci. Výsledkem je snadnější údržba udící komory, více pozic pro rošty a tak lepší využití místa pro uzenej proviant.

Použití udírny

Kaiserova 200' je oblíbená na zahrádkách restaurací nebo v rybárnách. Pokud ale nejste žádní troškaři a zmáknete jí pořádně nafutrovat, bude jí to jisto jistě slušet i u vás na zahradě.
Rozměry udírny: 60 x 125,5 x 41 cm
Objem komory: 54 x 110 x 38 cm
Kapacita potravin: 35 kg
Váha udírny: 50 kg
Materiál: Nerezová
Max. provozní teplota: 150°C
Provozní náklady: ca. 5 kč / hod.
Výkon spirály: 2000 W

Ekonomická

Po vyjmutí spirály můžete v ohništi zatopit i drobným dřevem, resp. založit žhavý základ, který pak doplňujete mokrou hrubou štěpkou. Když půjdeme do důsledku, tak k uzení v Kaiserovo 250' nepotřebujete žádný zdroj energie.

Jednoduchá

Udírna sama o sobě funguje jako komín. Není tedy důležitý žádný přídavný komínek a proudění kouře regulujete pomocí vzduchové klapky. Ta musí být vždy alespoň z části otevřená, aby kouř udírnou hezky proudil.

Fortelná

Vnější i vnitřní opláštění včetně vnitřní kostry je vyrobeno z nerezu. Kvalitní izolační vata pak umožňuje celoroční provoz při stabilní teplotě uvnitř udírny. Navíc prodloužená záruka 5 let je na sichr.
Základní výbava Kaiserovo 200'
Vše potřebné k vašemu prvnímu uzení je součástí balení
Jak na to při vašem prvním uzení?
S elektrickou spirálou je uzení jednoduché, pohodlné i ekonomické zároveň
Krok 1
Misku naplňte předem namočenou jemnou dřevěnou štěpkou přibližně do poloviny výšky a umístěte ji přímo nad spirálu. Spirála se postará o podpálení štěpky a teplotu v udírně.
Krok 2
Vložte ohniště do udírny a regulátor spirály otočte do pozice MAX. Přibližně po 10 minutách se mokrá štěpka podpálí a začne tvořit parádní kouř jakej potřebujete.
Krok 3
Regulátor stáhněte z pozice MAX. přibližně na polovinu, na pozici 12 jako na hodinkách. Misku se štěpkou pravidelně kontrolujte (každých 30 min.) a doplňujte mokrou štěpkou.
Máte-li raději videa, mrkněte na můj youtube. najdete zde mimo jiné i postup, jak tu naší fortelnou padesátku rozhicovat.

Uzení je kumšt

Moje elektrická 200' je ideální udírna pro všechny, kdo se chtějí vrhnout do uzenářského řemesla s plnou vervou. Tak raušovní uzení!
Uzení je nové grilování
Tak ať vám šmakuje!

Vlastnosti produktu

Materiál:Nerez
Hmotnost masa:Až 35kg
Druh topení:Topeniště s el. spirálou
Externí odvod kouře:Napojení na komín
Sezóna uzení:Celý rok
Zaměření:Domácí a zahradní
Zaměření:Komerční použití
Velikost udírny:Velká udírna
Model udírny:"200"
Ean: 8595561300543 Značka: KAISER Prodejce: Udírny
2460
Produktů
86
Kategorií
7
Značek